Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Kontakt os
Ring til Mona 25230079
Indkøbskurven er tom

Allied Telesis ALLIED SFP Pluggable Optical Module 1000BX 20km Single mode Single fiber Tx 1490 Rx 1310 SC conn. -40 to 95C

Forsiden Allied Telesis ALLIED SFP Pluggable Optical Module 1000BX 20km Single mode Single fiber Tx 1490 Rx 1310 SC conn. -40 to 95C
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Allied Telesis ALLIED SFP Pluggable Optical Module 1000BX 20km Single mode Single fiber Tx 1490 Rx 1310 SC conn. -40 to 95C (AT-SPBD20-14/I)

Allied Telesis ALLIED SFP Pluggable Optical Module 1000BX 20km Single mode Single fiber Tx 1490 Rx 1310 SC conn. -40 to 95C

Varenr.:
AT-SPBD20-14/I
Forventes på lager 14-10-2022
Beskrivelse

Allied Telesis AT-SPBD20-14/I. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP. Farve på produkt: Metallic. Antal medfølgende produkter: 1 stk. RX sensitivitet: -23 dB

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.