Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Kontakt os
Ring til Mona 25230079
Indkøbskurven er tom

Allied Telesis ALLIED TAA SFP+ 300m Multi mode Dual fiber Tx850 Rx850 LC conn -40 to 85C

Forsiden Kommunikation Netværkstilbehør Allied Telesis ALLIED TAA SFP+ 300m Multi mode Dual fiber Tx850 Rx850 LC conn -40 to 85C
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Allied Telesis ALLIED TAA SFP+ 300m Multi mode Dual fiber Tx850 Rx850 LC conn -40 to 85C (AT-SP10SR/I-90)

Allied Telesis ALLIED TAA SFP+ 300m Multi mode Dual fiber Tx850 Rx850 LC conn -40 to 85C

Varenr.:
AT-SP10SR/I-90
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 20-10-2022