Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Kontakt os
Ring til Mona 25230079
Indkøbskurven er tom

Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER 10/100/1000T TO SFP MULTI-REGION ACCS

Forsiden Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER 10/100/1000T TO SFP MULTI-REGION ACCS
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER 10/ 100/ 1000T TO SFP MULTI-REGION ACCS (AT-MMC2000/SP-960)

Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER 10/100/1000T TO SFP MULTI-REGION ACCS

Varenr.:
AT-MMC2000/SP-960
EAN:
767035218632
  • Produkt Mediekonvertere
Forventes på lager 14-10-2022
Beskrivelse

Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960. Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Indgående omregner interface: 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, Udgående omregner interface: 1000Base-SX. Fiber optisk strømstik: SFP, Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Maksimal overførselsafstand: 500 m, Bølgelængde: 850 nm, Fibertilstandsstruktur: Multitilstand. Produktfarve: Sølv, Certificering: CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Indgangsspænding: 12 V, Indgangsstrøm: 0.14 A

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.