Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Kontakt os
Ring til Mona 25230079
Indkøbskurven er tom

Allied Telesis QSFP+ 40G LR4 SMF

Forsiden Allied Telesis QSFP+ 40G LR4 SMF
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Allied Telesis QSFP+ 40G LR4 SMF (AT-QSFPLR4)

Allied Telesis QSFP+ 40G LR4 SMF

Varenr.:
AT-QSFPLR4
EAN:
0767035206172
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 13-10-2022
Beskrivelse

Allied Telesis AT-QSFPLR4. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 11200 Mbit/s, Grænsefladetype: QSFP. Produktfarve: Grå. Strømforbrug (typisk): 3,5 W. RX sensitivitet: -11,5 dB

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.