Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Kontakt os
Ring til Mona 25230079
Indkøbskurven er tom

Allied Telesis TAA 10/100/1000T TO 1000SX/SC IND TEMP GIGABIT MEDIA CONVERTER IN ACCS

Forsiden Allied Telesis TAA 10/100/1000T TO 1000SX/SC IND TEMP GIGABIT MEDIA CONVERTER IN ACCS
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T TO 1000SX/SC IND TEMP GIGABIT MEDIA CONVERTER IN ACCS (AT-IMC2000T/SC-980)

Allied Telesis TAA 10/100/1000T TO 1000SX/SC IND TEMP GIGABIT MEDIA CONVERTER IN ACCS

Varenr.:
AT-IMC2000T/SC-980
EAN:
767035210544
  • Produkt Mediekonvertere
Forventes på lager 14-10-2022
Beskrivelse

Allied Telesis AT-IMC2000T/SC-980. Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Indgående omregner interface: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, Udgående omregner interface: 1000Base-SX. Fiber optisk strømstik: SC, Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Maksimal overførselsafstand: 550 m, Bølgelængde: 850 nm, Fibertilstandsstruktur: Multitilstand. Produktfarve: Grå, Kode for international beskyttelse (IP): IP30, Sikkerhed: UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL), CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 (cUL), EN 60950-1 (TUV). Bredde: 111 mm, Dybde: 96 mm, Højde: 35 mm

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.