Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Kontakt os
Ring til Mona 25230079
Indkøbskurven er tom

Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100FX/SC FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER IN ACCS

Forsiden Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100FX/SC FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER IN ACCS
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100FX/SC FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER    IN ACCS (AT-IMC200T/SC-980)

Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100FX/SC FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER IN ACCS

Varenr.:
AT-IMC200T/SC-980
EAN:
767035210520
  • Produkt Mediekonvertere
Forventes på lager 12-10-2022
Beskrivelse

Allied Telesis AT-IMC200T/SC-980. Maksimal dataoverførselshastighed: 100 Mbit/s, Indgående omregner interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Udgående omregner interface: 100Base-FX. Fiber optisk strømstik: SC, Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Maksimal overførselsafstand: 2000 m, Bølgelængde: 1310 nm, Tx effekt (min.): -19 dBmW. Farve på produkt: Grå, Kode for international beskyttelse (IP): IP30, Sikkerhed: UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL mark), CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 (cUL mark), EN 60950-1.... Indgangsspænding: 12 - 48 V

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.