Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Kontakt os
Ring til 25230079
Indkøbskurven er tom

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ESR4 - MPO / QSFP+ - up to 300 m - for HPE Aruba 8325-32C, 8325-48Y8C, CX 8360-48XT4C v2

Forsiden IT & Teknik Netværk Netværkstilbehør Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ESR4 - MPO / QSFP+ - up to 300 m - for HPE Aruba 8325-32C, 8325-48Y8C, CX 8360-48XT4C v2
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ESR4 - MPO / QSFP+ - up to 300 m - for HPE Aruba 8325-32C, 8325-48Y8C,  CX 8360-48XT4C v2 (R9F98A)

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ESR4 - MPO / QSFP+ - up to 300 m - for HPE Aruba 8325-32C, 8325-48Y8C, CX 8360-48XT4C v2

Varenr.:
R9F98A
Forventes på lager 15-05-2024