Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Kontakt os
Ring til 25230079
Indkøbskurven er tom

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - for HPE Aruba 6300F, 6300M, 8325-32C, 8325-48Y8C

Forsiden IT & Teknik Netværk Netværkstilbehør Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - for HPE Aruba 6300F, 6300M, 8325-32C, 8325-48Y8C
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - for HPE Aruba 6300F, 6300M, 8325-32C, 8325-48Y8C (R9F88A)

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - for HPE Aruba 6300F, 6300M, 8325-32C, 8325-48Y8C

Varenr.:
R9F88A
Forventes på lager 15-05-2024