Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Kontakt os
Ring til 25230079
Indkøbskurven er tom

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multi-mode - up to 100 m - for HPE Aruba 6300F, 6300M, 8325-32C, 8325-48Y8C, CX 8360-48XT4C v2

Forsiden IT & Teknik Netværk Netværkstilbehør Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multi-mode - up to 100 m - for HPE Aruba 6300F, 6300M, 8325-32C, 8325-48Y8C, CX 8360-48XT4C v2
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multi-mode - up to 100 m - for HPE Aruba 6300F, 6300M, 8325-32C, 8325-48Y8C,  CX 8360-48XT4C v2 (R9F89A)

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multi-mode - up to 100 m - for HPE Aruba 6300F, 6300M, 8325-32C, 8325-48Y8C, CX 8360-48XT4C v2

Varenr.:
R9F89A